Кибер рали лига
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кибер рали лига

Cyber rally lеаgue forum
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 WRC в България !!!!!!!!!!!!!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
psp
начинаещ
начинаещ
psp


Брой мнения : 86
Age : 52
Местожителство : Габрово
Репутация : 14
Points : 105
Registration date : 23.02.2009

WRC в България !!!!!!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: WRC в България !!!!!!!!!!!!!   WRC в България !!!!!!!!!!!!! EmptyПет Сеп 18, 2009 8:01 pm

ОДОБРЕНИ СМЕ ! Честито на всички фенове на рали спорта ! Ще гледаме най-добрите в света на наша територия ! Не мога да повярвам още , че това е истина . Невероятно съм щастлив !!!! Догодина сигурно още от сряда ще съм по етапите. Дано организацията да е на добро ниво . Няма да е никак лесно , но......... Надявам се .
Върнете се в началото Go down
trouble
Admin
trouble


Брой мнения : 1703
Age : 45
Местожителство : Сливен
Репутация : 26
Points : 810
Registration date : 26.08.2008

WRC в България !!!!!!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: WRC в България !!!!!!!!!!!!!   WRC в България !!!!!!!!!!!!! EmptyПет Сеп 18, 2009 8:52 pm

И аз се радвам, това е първия голям успех за България. Дано Льоб не се преквалифицира във Формула 1 Smile
Върнете се в началото Go down
psp
начинаещ
начинаещ
psp


Брой мнения : 86
Age : 52
Местожителство : Габрово
Репутация : 14
Points : 105
Registration date : 23.02.2009

WRC в България !!!!!!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: WRC в България !!!!!!!!!!!!!   WRC в България !!!!!!!!!!!!! EmptyСъб Сеп 19, 2009 12:35 pm

trouble написа:
И аз се радвам, това е първия голям успех за България. Дано Льоб не се преквалифицира във Формула 1 Smile
Не вярвам , той има договор. По негови думи ще кара Формула 1 само когато няма ангажименти към WRC.
Върнете се в началото Go down
zvjar
начинаещ
начинаещ
zvjar


Брой мнения : 41
Age : 40
Местожителство : Sweden
Репутация : 6
Points : 49
Registration date : 25.04.2009

WRC в България !!!!!!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: WRC в България !!!!!!!!!!!!!   WRC в България !!!!!!!!!!!!! EmptyПет Сеп 25, 2009 9:03 pm

Все още немога да повярвам че това е истина ! Чакам с огромно нетърпение момента в който ще видя и чуя на живо WRC ''зверовете '' да профучават покрай мен с ненормална скорост, просто няма как да го изпусна Smile Дано организаторите си свършат добре работата и направят това събитие традиция в България. Стискам палци да няма издънки от типа ''Българска работа'' Wink и всичко мине както трябва!



________________________________

H.Nyagolov - Rh A+

CBA Rally Team №60
Mitsubishi Lancer Evo VII WRC
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





WRC в България !!!!!!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: WRC в България !!!!!!!!!!!!!   WRC в България !!!!!!!!!!!!! Empty

Върнете се в началото Go down
 
WRC в България !!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Кибер рали лига :: Форум на КРЛ :: ОБЩА ДИСКУСИЯ И ВЪПРОСИ-
Идете на: